AJO flotila dále roste – přibudou Pavla, Romana, Stela, Tereza a několik dalších sdílených aut

Květen 29, 2018

Rozšiřování naší carsharingové flotily pokračuje a aktuálně přebíráme a připravujeme dalších 10 nových Fabií III kombi, které budou našim klientům k dispozici v průběhu června.

Konfigurace těchto nových aut je téměř totožná jako u Fabií, které jsme pořídili loni v zimě: mají i tempomat, rádio s bluetooth handsfree a dotykovým displejem, kožený volant, zadní pípáky…

Umístění nových aut je zatím otevřené. V zimě jsme posílili především Brno, nyní je jisté to, že na léto výrazně posílíme Prahu – nově určitě pokryjeme i Prahu 7, ohledně dalších oblastí se rozhodneme v červnu.

V červnu bude dostupná i jedna specialita – jednosměrné jízdy. Ty běžně neumíme, protože naše auta se vždy musí vracet do stejné oblasti, odkud vyjely.

Ale vzhledem k červnovým přesunům aut z Brna do Prahy můžeme našim klientům nabídnout několik jednosměrných jízd ve směru Brno – Praha. Sdílené auto byste si vyzvedli v Brně v MoVeŠuŠteLi a vrátili jej v Praze kdekoliv v rozumné vzdálenosti od metra. Pokud byste o takovou jízdu měli zájem, dejte nám vědět na info@ajo.cz.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.