AJO flotila dále roste – přibudou Pavla, Romana, Stela, Tereza a několik dalších sdílených aut

Květen 29, 2018

Rozšiřování naší carsharingové flotily pokračuje a aktuálně přebíráme a připravujeme dalších 10 nových Fabií III kombi, které budou našim klientům k dispozici v průběhu června.

Konfigurace těchto nových aut je téměř totožná jako u Fabií, které jsme pořídili loni v zimě: mají i tempomat, rádio s bluetooth handsfree a dotykovým displejem, kožený volant, zadní pípáky…

Umístění nových aut je zatím otevřené. V zimě jsme posílili především Brno, nyní je jisté to, že na léto výrazně posílíme Prahu – nově určitě pokryjeme i Prahu 7, ohledně dalších oblastí se rozhodneme v červnu.

V červnu bude dostupná i jedna specialita – jednosměrné jízdy. Ty běžně neumíme, protože naše auta se vždy musí vracet do stejné oblasti, odkud vyjely.

Ale vzhledem k červnovým přesunům aut z Brna do Prahy můžeme našim klientům nabídnout několik jednosměrných jízd ve směru Brno – Praha. Sdílené auto byste si vyzvedli v Brně v MoVeŠuŠteLi a vrátili jej v Praze kdekoliv v rozumné vzdálenosti od metra. Pokud byste o takovou jízdu měli zájem, dejte nám vědět na info@ajo.cz.

2 komentářů. Leave new

Dobry den vazeny AJO team,
Predevsim bych rad podekoval za skvely service a za to ze AJO opravdu nabize alternativu k vlastneni vozu. Bylo by super pokud by se pridalo auto v Praze v Karline. Ve vekendu je skoro neni mozne zarezervovat auto v teto oblasti. Take by bylo velme pomocne pokud by bylo mozne uvidit zmacknutim na auto od kdy do kdy je zarezervovano (aspon priblizne), jinak je treba porad menit kombinace casu dokud ne bude ta ktera umoznuje rezervaci auta v preferovani oblasti.

s pozdravem,

Odpovědět
Nazariy Labunets
15.12.2018 22.06

Uvital bych dalsi auto v oblasti Luziny-Butovice. O vikendu casto neni mozne si auto pujcit.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.