AJO SUV – dopřejte si vyšší posez a větší pohodlí

Květen 31, 2019

AJO carsharingová flotila se opět rozrůstá a u dealera už máme k vyzvednutí další Fabie III kombi, které tvoří jádro našeho vozového parku.

Fabiemi brzy posílíme Prahu i Brno. V Praze půjde zejména o Prahu 4, v Brně pak oblast „Brno historické“, která je v okolí klíčových dopravních uzlů (vlaková nádraží, autobusová nádraží, tramvajový přestupní uzel).

Novinkou v naší flotile jsou auta kategorie SUV.

Koupit si vlastní (nebo úvěrované) nové SUV si dnes může dovolit málokdo. Pořizovací náklady jsou vysoké a i provozní náklady rozhodně nepatří k nejnižším.

Ale carsharing staví běžné úvahy do jiného světla – je obrovský rozdíl mezi tím, když si koupíte drahé auto napořád a musíte jej neustále živit nebo když si SUV půjčíte jen v situacích, kdy si prostě chcete udělat radost, jedete na rande nebo na klíčovou obchodní schůzku.

V AJO carsharingu si nyní můžete dopřát komfort v té pravé chvíli, aniž byste měli dlouhodobé neúnosné závazky.

Prvním sdíleným AJO SUV bude v průběhu června v Brně Škoda Karoq a během léta přidáme další SUV do Prahy i do Brna.

Těšit se můžete na příjemně vyšší posez a jemu odpovídající lepší výhled, automatickou dělenou klimatizaci, vyhřívaná sedadla i volant, velký osmipalcový dotykový displej, tempomat, automaticky stmívané zpětné zrcátko, bluetooth handsfree včetně hlasového ovládání vytáčení kontaktů, pohodlnou loketní opěrku s úložnými prostory atd…

AJO SUV nabízejí nadstandardní pohodlí, ale ani tady nijak neubíráme z našeho důrazu na ekologický provoz. Naše sdílená SUV budou, stejně jako naše Fabie III kombi, jezdit na odpad, přičemž při spalování tohoto odpadu jim paradoxně z výfuků vychází méně škodlivin než při spalování benzínu nebo nafty. Podrobnosti najdete na naší stránce carsharing a ekologie.

SUV vám samozřejmě nemůžeme nabídnout za stejnou cenu jako Fabie. Bude u nich nemalý příplatek v hodinové i km sazbě. Přesnou výši těchto příplatků zveřejníme ve chvíli, kdy budou AJO SUV k dispozici.

Jak vnímáte přidání SUV? Dejte nám vědět u příspěvku k tomuto tématu na naší FB stránce.

4 komentářů. Leave new

Oskar Hollmann
31.5.2019 18.13

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, zda neplánujete v rámci posílení flotily v Praze vytvořit novou zónu na Proseku. Nejbližší Ajo je v Kobylisích a je jen jedno, stává se, že není dostupné, a musíme pro auto ještě dál. Car4way nám parkuje většinou přímo u domu, ale radši bych zůstal věrný Aju, líbí se mi vaše zaměření na ekologii a jednoduchost aplikace.

Děkuji za odpověď.

Odpovědět
J. Klimek
31.5.2019 20.14

Dobrý den,
Prosek zatím žel neplánujeme.

Odpovědět
Marek Husník
12.7.2019 20.23

Dobrý den, neplánujete rozšířit zónu Prahy 7 až k nádraží Holešovice? Hodně by mi to usnadnilo život a je to kousek na metro. Děkuji za odpověď.

Odpovědět
J. Klimek
13.7.2019 8.17

Dobrý den,
naše předávací oblast na Praze 7 aktuálně končí poblíž metra Vltavská, její další rozšíření nyní žel neplánujeme.

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.