9 aut, 150 000 km a prošvihnuté narozeniny

Září 30, 2015

S mým vztahem k firmě to jde evidentně z kopce.

Jsme spolu teprve dva roky a už jsem zasklil její narozeniny 😉

carsharing-ajo-auta

S několikadenním zpožděním se to pokusím napravit připomenutím společných více i méně radostných okamžiků.

V prvním narozeninovém článku jsem shrnul, kam se carsharing AJO.cz dostal během prvního roku své existence. Začínali jsme se dvěma sdílenými auty a rozjezd byl pomalý především díky tomu, že jsem se rozhodl vytvořit vlastní platformu pro sdílení aut.

Nyní máme konečně hotovo!

Máme vlastní registrační i rezervační systém a klienti mohou auta vyzvedávat i vracet prostřednictvím mobilní webové aplikace. S našimi sdílenými auty lze vyrazit i do zahraničí a vybraná auta mají i zahraniční dálniční známky.

Auta už umíme předávat nejen na fixních parkovacích stáních, ale i dynamicky v rámci určité oblasti, kde to funguje tak, že je klientovi před vyzvednutím auta doručena informace o GPS poloze.

Zároveň jsme postupně přidávali navenek neviditelné funkce, které automatizují procesy běžící „na pozadí“ a přispívají k hladkému běhu celé služby.

Naši klienti již najeli téměř 150 000 kilometrů a mám radost, že nikoho zatím nepotkala výraznější nehoda a že v tomto směru zůstáváme jen u drobných oděrek, defektů pneumatik, čelních skel poškozených odlétnutým kamínkem.

Díky vám všem za důvěru a těším se na další sdílenou jízdu!

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.