Carsharing u hlavního nádraží v Brně

Červen 25, 2014

Carsharing AJO.cz zřídil novou předávací lokalitu, která se nachází v bezprostřední blízkosti hlavního dopravního uzlu v Brně.

Od 1. 7. 2014 zde bude k dispozici vyhrazené parkovací stání, takže klienti carsharingu AJO.cz si mohou sdílené auto snadno vyzvednout a také jej pohodlně vrátit, aniž by ztráceli čas a nervy hledáním místa k zaparkování.

Carsharing Brno: nádraží
Zatím si nechám pro sebe přesnou polohu vyhrazeného stání a prozradím jen to, že je uvnitř oblasti, která je na mapě vyznačena červeně.

Náklady na zřízení vyhrazeného parkovacího stání v takto atraktivní lokalitě nejsou malé, ale díky tomu, že jsou auta sdílená, se tyto náklady rozloží mezi více lidí. Carsharing prostě umožňuje dělat věci chytře 🙂

Tak neváhejte, zbavte se své rezaté čtyřkolové plechovky a jezděte za pár korun s auty, která mají megakufr, WiFi, Bluetooth handsfree, USB porty atd. a u kterých vám navíc odpadne hromada starostí s parkováním.

Aktualizováno 1.7.: Byl upraven popis oblastí na webu carsharingu AJO.cz. Nyní je zde označena přesná poloha vyhrazeného parkovacího místa.

1 komentář Leave new

Honza Dadák
26.6.2014 7.49

Musím říct, že v dané lokalitě není mnoho míst, kde by se vyhrazené stání dalo zřídit, a proto tuším, kde by to tak mohlo být. A těší mě to moc. Už abych opět dobíjel kredit, protože brzo při těchto podmínách dojde 🙂

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.