Kdy to rozjedeme naplno?

Leden 02, 2014

Rád bych napsal: „Už brzy“. Ale žel to tak není.

Plnému provozu bude předcházet provoz pilotní, během kterého budou naše služby k dispozici jen v omezeném rozsahu.

logan-mcv-1

Pilotní provoz

Pilotní provoz bude zahájen v únoru 2014.

Na papíře je vše podrobně vymyšleno, ale jsem si jist, že ve skutečném provozu narazíme na věci, které se „od stolu“ vymyslet nedaly.

V této fázi bude funčnost online aplikace omezená a rezervace budou probíhat ve „spartánském“ režimu – e-mailem nebo telefonicky.

S pořizováním nových aut budu v této fázi relativně opatrný, protože řada procesů ještě nebude automatizována. Nepočítám s tím, že bychom se v pilotní fázi dostali na více než čtyři auta.

Plný provoz samoobslužné autopůjčovny

Do fáze plného provozu se překlopíme ve chvíli, kdy budou plně fungovat klíčové části naší aplikace a kdy budeme mít vypilovány jednotlivé procesy.

Auta pak budeme pořizovat podle aktuální poptávky.

Věřím, že do fáze plného provozu se dostaneme ve druhé půlce roku 2014. Ale prosím berte tento termín s rezervou, protože lze těžko odhadnout, na jaké radosti narazíme v pilotním provozu a kolik času nám zabere jejich vyřešení.

Pilotnit či nepilotnit?

Máte-li chuť se zapojit do pilotního provozu, pak můžete jezdit relativně brzy, ale na druhé straně s námi budete sdílet porodní radosti i starosti. Registraci tedy zvažte, formulář najdete zde.

Chcete-li vsadit na jistotu, doporučuji počkat na fázi plného provozu.

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.